| andrei_9711 a întrebat:

Am puscat niste petarde la scoala si am fost vazut de un profesor care ma stia. A chemat politia la scoala mi s-a facut proces verbal si am luat o amenda de 100 de lei. Daca nu o platesc intr-o luna s-ar putea sa imi vina pe impozit sau sa-mi se mareasca amenda? Chiar nu as vrea sa o platesc. Mersi,

2 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Pai.uite ce face neatentiastraight face
Este posibil daca nu o platesti la timp sa se mareascastraight face
Inteleg ca nu vrei sa o platesti dar nu stiu ce sa zicthinking

| Luchian7 a răspuns:

Mah amenda se trece la impozitul casei eu asa stiu.Si cand vrei sa vinzi casa atunci trebuie sa platesti impozitul casei si nu se mareste amenda