| anonim_4396 a întrebat:

Am putin timp de cand imi postez raspunsurile si intrebarile pe acest site. Intrebarea mea este....ma ''stie'' careva dintre voi? Am devenit putin ''cunoscut'' printre userii TPU? Cei care ma stiti considerati ca nu sunt cu toate acasa?

37 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu te știu deja. Ești cu toate acasă, dar cu cam prea multe. Mai donează din ele și la alții. Eu așa fac.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Am ras la asta laughing
Uite, iar smilelaughing

| Drimmero a răspuns:

N-ai colacul pus la wc.

| Fatamuntilor a răspuns:

Imi aminesc de tine ori de cate ori ridic capacul la toaleta!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Esti fata si ridici capacul la toaelta? OMG

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Il pun!rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

rolling on the floor
Deci si tu stai cu el pus omg

| Frank51 a răspuns:

E prima oară când te "văd", deci nu te cunosc. Dacă pui întrebarea așa direct din start te sabotezi.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Cum adica mă sabotez? Crezi că sunt un user vechi cu alt.nick?laughing

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tu vorbești despre tine negativ în gura mare denota neîncredere de sine, slăbiciune, și frică. Eu personal nu m-aș lăuda cu slăbiciunile mele.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Dar eu nu vad nicio lauda din partea mea adresată mie...

| SilentRain a răspuns:

Ai ieșit oare cum în evidență în comparație cu majoritatea big grin

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

O iau ca pe un complimentlaughing

| Mayhem666 a răspuns:

Nu esti tu tipul ala care a postat intrebarea/intrebarile despre capacurile de wc?

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Ba da laughing
Cand puneam intrebari serioase, nimica...cand pun din astea cu schepsis imediat sunt observatrolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai intrebarile mai dubioase sunt mereu alea mai populare.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Normal laughing
O sa pun in seara asta una serioasa

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ai toată țigla pilită, dar e ok laughing

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

rolling on the floor

| Lukasssz a răspuns:

Ai ajuns la popularitatea lui Viorel, tot ce mai trebuie sa faci e sa iti cauti o Vulpita.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Rad

| DonEduardo a răspuns:

Eu te stiu.

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Eu nu te știu laughing amintește mi de unde mă cunoști te rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai remarcat prin întrebările /fetisul vizavi de toaleta, meriți premiu de originalitate, și de cringe user de altfel!

Eu te știam oricum de mult, dar nu ai impresionat.
Dar acum cu întrebările legate de colacul de toaleta și alte scarbosenii, parca ai ieșit la suprafață la fel ca rahatelul rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu acum te vad prima data... ești alina2k18?laughing
Pentru premiu îți mulțumesc rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt un user mai vechi. Nu, nu sunt alina rolling on the floor
Chester vine de la artistul ce făcea parte din trupa Linkin Park, mai exact chester bennington happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl știu! Din păcate nu mai este printre noi. Ador piesa aia Numb. Mai ales varianta "violon"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, și eu o ador. Nu o sa se mai nasca unul ca chester prea curând!
Și melodia In The End era magistrala.
Îți doresc succes în a deveni cât mai popular. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și in the end îmi place.
Mulțumesc, dar nu mi am propus asta. Eu nu am fost nicăieri popular, iară daca am fost, a fost în sens negativlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Ah, tu ești tipul care a făcut o obsesie pentru capacele de WC?
laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Buna.

Ah,da,parca eu sunt laughing

| Green66 a răspuns:

Ești mult mai cunoscut decât crezi, eu de cate ori merg la toaletă și văd vasul de wc mă gândesc la tine.

| anonim_4396 explică (pentru Green66):

= ))
Rad

| EcceHomo a răspuns:

Eu te am la prieteni, îți știu latura artistica. Toți artiștii sunt puțin duși. Tu ești mai mult dus decât artist.

| EcceHomo a răspuns:

Alina2kputere? Ea e obsesia ta. happy

| anonim_4396 explică (pentru EcceHomo):

De fapt Maria e, dar credeam că alina2k18 e. maria laughing

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Bluf.winking
Știi poker, nu? Sau tu ești pe barbut? Ah, barbugiule, era să mă fentezi!laughing