| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Am racit groaznic! Gatul ma doare cand inghit si il misc, sunt ragusita, stranut si tusesc...etc laughing Ce ma sfatuiti sa iau pana vine mama cu medicamente? ( Peste vre`o 1 ora 2 asa ) Ceai am baut.dar fara efect! Funda!

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Adică nu poți să stai și tu așa o oră, fără medicamente? Mare brânză. Eu când sunt răcită rareori iau ceva, în câteva zile oricum îmi trece. Dacă te îndopi cu pastile și alte chestii de fiecare dată când ai ceva, mai rău îți faci.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru aliceinchains):

O ora. nici acum nu a venit. straight face iar eu ma simt tot mai rau deci!

| mona a răspuns:

Nu lua nimic, eventual un paracetamol ar merge, mai bea ceai cu lamaie si ceva pastile de supt pentru gat