| nyoentox2002 a întrebat:

Am și eu întrebare! Pentru tentativa de omor câți ani faci pușcărie? Am un amic acolo,gen el a înjunghiat un militar dar nu l-a omorât,cică era beat sau să fi consumat substanțe interzise!
Nu era genul ăla de băiat nasol,sa caute motive de ceartă era respectuos! Eu mă înțelegeam bine cu el,am fost colegi de clasă,părinții îmi interziceau să stau cu el (când eram mic)dar eu tot mă întâlneam cu el,pentru că îmi plăcea să stau cu el că era foarte amuzant, râdeam de numai puteamlaughing

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"Nu era genul ăla de băiat nasol, sa caute motive de ceartă era respectuos"

Doar că din când în când mai înjunghie câte un om, dar în rest e de treabă.

La 21 de ani ar trebui să ai ceva mai mult discernământ, dar aparent ție ți se pare foarte amuzant că ești "amic" cu un criminal.

| nyoentox2002 explică (pentru johnnny123):

Doar cu militarul a avut altercatie, gen de la băutură nu prea mai gândești! Dar daca nu aveai nimic cu el nu îți face nimic! Și nu e criminal că nu l-a omorât doar l-a băgat în spital!
Nu puteam sa zic că era așa tovarăș mai mult cunoștințe, nu eram genul să ieșim des zi de zi, cum ar veni rar!

Răspuns utilizator avertizat
| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Și parintii de ce îți interziceau sa stai cu el dacă era baiat bun?

| nyoentox2002 explică (pentru OSLOMELBOURNE):

Părinții mei sunt prea orgolioși:Nu te lua cu ăla că e râs, nu te lua cu el că fumează, și nici nu m-am apucat!