| Jayns a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU? happy

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,pentru ca era comica,amuzanta,nebunatica, inteligenta, atee, bipolara, dar nu matura, când cauți cv serios contează maturitatea, îți recomand să nu crezi în iubire la distanta și de realitate

| Freya1 a răspuns:

Am legat o prietenie destul de strânsă cu cineva aici cei drept.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Cu cine naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eeee asta e secret :p

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Smecheri, avatarul e cool, îmi amintește de o nebunatica

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Una care fuma pe scări, anonima

| Catrice a răspuns:

Da și persoana aia s-a dovedit de fapt a fost falsa, ipocrita, fățarnica, eu mi-am pus sufletul în relația noastră s-o ea a dat cu piciorul chiar își bătea și ii bate joc in continuare de mine ma baga în depresie plâng din cauza ei noapte de noapte mi-am pierdut încrederea din cauza ei o urăsc și credeam ca e sufletul meu pereche îmi dădea impresia ca simte la fel dar după ani mi-a spus ca nu simte nimic și de fapt s-a prefăcut :(( dacă dai de aceasta ființă eu îți sugerez sa o eviți
https://www.tpu.ro/utilizator/abaywf

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Eram sigura că de mine zici...
Hai nu mai plânge, fugi și te îmbarcat mireasa...

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Numai gata nu te mai vreau în viata mea, pleacă, ma faci sa plâng, sa te ia turculetu crying

| SilentRain a răspuns:

Da,manca-l-ar viermi

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce ti-a facut?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a făcut farmece crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ah, greseala mea, am crezut ca vorbeai serios

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbind la modul serios... nici eu nu știu ce mi-a făcut nenorocitul, cred că pur și simplul m-am atașat emoțional cu toate că nu-i genul meu de om laughing

| mentholinks a răspuns:

De mai multe. Dumnezeu sa le ierte.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| oglindasultanului a răspuns:

Uite ca am patit-o si pe asta (.. )

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu a fost cazul happy

| CIaudiu a răspuns:

Sa spunem ca ma regaseam in comentariile ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai doar o zi pe site ul nostru minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Greece12, admiram această utilizatoare, din păcate nu mai e activă din 2015 sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

+ mai era un tip foarte amuzant, care îmi plăcea mai ales datorită întrebărilor lui, stand up comedy de calitate happy

| Cheo0S a răspuns:

Desigur.
Cred ca numai de Hecate, Supadeceapa si Silent rain sau atasat oameni de pe aici. = ))

| LostForForever a răspuns:

Atașat?

Dacă ai văd umbra pup asfaltul și nimeni nu mai trece pe acolo nu mai calcă drumul ăla