| anonim_4396 a întrebat:

De ce la punctaj imi arata 7 raspunsuri castigatoare, si fundite imi arata numai 5

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Datorita numarului mare de utilizatori si a traficului care suprasoliciteaza capabilitatile hardware se creeaza efectul de lag, se vor improspata si vor aparea normal curand.

| AnonimaOk a răspuns:

Nu stiu si eu am obs mai de mult asta la mine dar dupa aceea s-a rezolvat. Poate dureaza putin sa se actualizeze mai ales daca de abia ai luat cele 2 funde...