| cicilica a întrebat:

Am 21 de raspunsuri castigatoare dar la punctaj imi arata 24. de ce? stie cineva?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că o parte din întrebările la care ai luat fundiţă au fost şterse (raportate) ţie fundiţa ţi se calculează la punctaj dar nu se afişează acolo unde sunt fundiţele pentru că nu ai cum accesa aceea întrebare. Sper că te-am lămurit! Baftă!

| Alexandru a răspuns:

Predecesorii mei au dreptate si as mai spune ( in spirit de gluma desigur ) ca asta este si o strategie a echipei TPU pentru a-ti ridica si mentine moralul, sa continui ca raspunzi in continuare la intrebari...

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Sunt erori! Și mie mi s-a întâmplat! Gândește-te că sunt aproximativ 72. 000 de utilizatori și Ralucăi îi e greu să monitorizeze toate conturile! Stai liniștită, problema se va rezolva. Sau poate ai mai luat niște fundițe și nu ți le-a afișat! Uită-te pe mail!