| Basketball23 a întrebat:

Am si eu o intrebare am 13 ani as putea sa ies din tara adica sa merg in Ungaria de exemplu fara pasaport sau buletin :X va rog mult sa imi raspundeti urgent funda happy multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

Nu poti sa iesi din tara fara procura pentru ca esti minora procura(act prin notariat prin care parintii tai isi exprima acordul ca tu sa iesi din tara, acea procura bineinteles trebuie neaparat semnata de ambii parinti) si inca ceva te va costa ceva banuti acea procura.bafta

1 răspuns:
| RainbowSky a răspuns:

Nu poti, iti trebuie neaparat