| rirutza11 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum pot afla cine ma verifica daca sunt online sau nu? de ceva timp ma tot verifica cineva si din cauza asta intra toti ciudatii pe id-ul meu. exista o posibilitate de a afla care e persoana care ma verifica constant?

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Da se poate afla daca esti online sau nu pe mess. Cum a spus si addme, sunt multe site-uri prin care poti afla acest lucru. Eu am aflat ca 24 de oameni din lista mea de mess, au setat sa para permanenti offline pentru mine, ceea ce m-a enervat enorm.

| addme a răspuns:

Sunt tone de siteuri online in care poti sa vezi daca e cineva online, invisible etc. ideea e ca poti sa faci lucrul asta in momentul in care acea persoana care cauta iti cunoaste idul. din cate am citit ai zis ca intra toti ciudatii. eh, acei ciudati intra pentru ca au idul de la cineva. idul tau nu zboara liber pe net. si nu, nu ai cum sa afli cine te verifica, decat daca il prinzi in fapt.
zic si eu, parerea mea happy