| ellaells a întrebat:

Am si eu o intrebare si daca va pricepeti va rog mult sa imi raspundeti:
Daca carnea este congelata si preparata bine termic exista vreun risc sa contactez vreo boala?
Mereu am fost vegetariana, nu mi-au placut carnurile de niciun tip si ma intereseaza acest aspect! Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Jasm a răspuns:

Eu iti recomand sa ramai vegetariana. Produsele de origine animala sunt cauza multor boli, desi nu isi manifesta efectele vizibil imediat, ci de-a lungul timpului. Citeste cartea "Studiul China" pentru detalii si pentru o intelegere mai deplina.

| AnneMariie a răspuns:

Nu,daca ea nu este de foarte mult timp nu exista acest risc. Mananca linistitahappy