| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare curiozitate. De ce nu exista pe acest site optiunea "dezactiveaza cont"?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In fond, daca nu-ti place site-ul, nu e neaparat nevoie sa-ti dezactivezi contul cu surle si trambite. E suficient sa nu mai intri pe site si gata.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E greu sa-ti spun...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iar eu am folosit persoana a doua singular cu referire la modul general, dar, presupun ca n-ai tu fineturi din astea gramaticale si oratorice. Tu stii sa dai cu stupidu' cand nu intelegi ceva.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ca nu poti singur/a sa iti stergi contul sa il dezactivezi. Daca doresti dezactivarea in dreapta sus vezi Contact, scrii administratorilor ca nu mai doresti contul si el va fi sters, atat doar ca dureaza ceva timp.Bafta!

| Corina a răspuns:

Nu exista aceasta optiune pe TPU pentru a nu se juca, care cum vrea: acum te activez, iar dupa doua zile, daca cineva te supara, gata, te dezactivezi si dupa alte doua zile, dupa ce-ti trece supararea, te activezi din nou. Dar ai doua variante, daca nu mai vrei sa fii utilizator TPU: ori nu mai intri pe site, ori soliciti dezactivarea contului tau Ralucai, la Contact.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vrei sa mai fii printre userii TPU, nu mai intra pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ardnaxur1961 - ai tras tu concluzia ca nu-mi place site-ul? Ma simt excelent pe acest site, mi-am facut si prieteni...multi! laughing
Daca citesti cu atentie, am specificat inainte de intrebare ca am si eu o curiozitate. Nici dreptul de a fi curios nu-l mai am?
Cand voi renunta la acest site, te voi anunta personal, sa poti dormi linistita, nu cu surle si trambite, in liniste sa nu te trezesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ardnaxur1961 - persoana a doua singular din gramatica stiuta de mine este cel caruia te adresezi. Persoana a-II-a singular la modul general!?! Ok, fie ca tine. Vad ca te pricepi la fineturi gramaticale. Felicitari!
Iarta-ma ca ti-am dat stupid, nu stiam ca deranjeaza asa tare. Promit sa-ti dau fundita sa poti dormi bine.
O seara frumoasa.

PS: Am aflat cum se sterge un cont. Multumesc, mi-ai fost de ajutor.