| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: bine poate mai marebig grin. Acu 2 ani am fost impreuna cu un baiat timp de 9 luni! Insa ne-am despartit dintr-o anumita cauza! Nu mi-l pot scoate din minte, pe zi ce trece il iubesc din ce in ce mai mult! E in aceeasi clasa cu mine, sta in spatele meu.Imi vine sa plang cand ma gandesc ca nu gasesc calea potrivita sa-i spun ce simt pentru el, si m-am gadit ca poate prin intermediul acestui site voi reusi sa obtin rezultate. Din pacate nu stiu cum sa-i spun ca il iubesc. Am fost prieteni buni, dar dupa ce am avut acea cearta nu ne-am mai vorbit! Insa in ultima vreme el, a inceput sa ma faca sa rad, ma baga in seama, glumim, ne fugarimlaughing... ce inseamna asta? si cum pot sa-i spun ca-l iubesc intr-un mod mai simplu,. APP sunt zodia racbig grin deci sunt mai rusinoasa! FUNDA CU RECUNOSTINTA MARE LA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Vlaicu_5733 a răspuns:

Stiu cum e am patit-o si eu. EU zic sa-i spui ce simti pentru. el

1 răspuns:
| cutegirl_4770 a răspuns:

Buna!
In primul rand ai zis ca ai mai fost impreuna cu acest baiat, deci inseamna ca poate inca mai simte ceva pentru tine.
Hmm. zici ca nu stii cum sa ii spui ca il iubesti dar vrei intr-un mod foarte simplu. Pai, cel mai simplu ar fi sa il chemi sa mergeti undeva, nu stiu, la coltul scolii, undeva unde sa nu fie prea multa lume in preajma, sau daca este cat mai putin cunoscuta, si ii poti spune ca l-ai chemat sa vorbesti cu el. ii aduci aminte de relatia voastra si apoi ii spui ca tu inca nu ai renuntat la el si ca vrei sa continui relatia aceea. Daca nu iti place mai poti elimina sau adauga ceva la ceea ce am spus eu. Sper ca ti-a fost de folos.Bafta :*!