| Ally a întrebat:

Am si eu o problema, am 2 pisici si 2 caini stau la casa si am luat niste purici si mau piscat mult pe picioare si am dat cu tot felul de medicamente si animalele si in casa si mi se pare ca am scapat de ei da mi-au ramas niste piscaturi cam urate pe picioare si nu pot sa merg cu fusta sau nimic scurt pentru ca am picioarele pline, deci mi-e rusine sa ma vada cineva asa. Cum pot scapa de aceste bubite? va rog urgent

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Fii linistita, vor trece singure! Nu trebuie dacit sa ai rabdare.

| foxi a răspuns:

Trateaza animalele intai cu froilaine, pentru purici! si pe ei ii necajesc tare puricii! iar tu.asteapta ca o sa-ti treaca!

| Pisicuta99 a răspuns:

Daca vrei sa iti treaca repede cumpara de la farmacie pasta cu apa (are un miros de menta si este intr-o cutiuta alba). Te dai dimineata si seara si maxim in doua zile iti trece!

| Ally explică:

Mersi pentru raspunsuri! dar despre ce pasta cu apa e vorba? poti sa-mi dai mai multe detalii?