| NutelaLover a întrebat:

Hey TPU,cum sa fac sa imi dispara iconitele cu muntele din orice folder? Am incercat sa intru la folder options si sa debifez casuta
always show icons,never thumbnails,dar tot nu merge, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

In alta ordine de idei, ai putea sa fii mai explicita, care ti-e problema? Fa un printscreen, poate ne dam singuri seama...

| deliqventa13 a răspuns:

Care munte? :?

| CartoonN a răspuns (pentru deliqventa13):

Poate tocmai a avut o escapada neprietenoasa pe munte si acum...vede peste tot munte.

| deliqventa13 a răspuns (pentru CartoonN):

laughing CRed ca ai dreptate laughing