| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Hei TPU,am urgenta nevoie de ajutor,ieri am instalat un joc:Empire of Sports,nu mi-a placut,l-am dezinstalat si am uitat sa debifez casuta cu restore settings,sau asa ceva,acum am mari probleme:nu imi vad bara de start deloc,daca intru pe messenger, nu pot vedea ce scriu eu sau ce imi scriu altii si nici macar sa imi mut iconitele pe de pe desktop sad Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

Instaleaza-ti windowsul din nou. alta solutie nu vad care sa fiebig grin.Bafta!kiss

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Solutia reinstalari Windowsului decurge majoritatea persoaneleor care daca au probleme minore cu el. Sunt o groaza de solutii care se poate rezolva.

Cautama la ID: itsoft_2011 si se rezolva imediat!

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru itsoft):

Mai bine iti trimit un mesaj pe TPU, nu merge nici messengerul

| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Intr-un fel am reusit sa aduc "cat de cat" bara inapoi, dar e foarte subtire, nu vad butonul de start, cum sa fac sa trag bara?