| andrey663 a întrebat:

Am si eu o problema.
Ieri,in urma unei certe, era pe cale sa ma bat cu un coleg.Doar i-am dat un pumn si s-a linistit.
Insa azi a venit cu nu stiu cati sa ma bata.
Am spalat putina imediat,neavand sanse prea mari,si fiindca eram intr-un loc public.
In momentul de fata acesti indivizi ma cauta.
Ce as putea face sa scap de ei?
Fara sa merg la politie, sau sa ma bat cu ei.big grin

Scuzati categoria big grin

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai ce sa zic tu n-ai prieteni?
nu mai umbla singur daca nu te bazezi
fi mai atent o saptamana
o singura data mi s-a intamplat si mie ceva asemanator
mergeam seara pe scurtatura printre blocuri si ciorile stateau pe banca, m-au intrebat de bani, au vrut sa ma controleze laughing si nu i-am lasat si unu m-a impins spre celalalt sa-mi dea cu pumnu in fata, dar m-am ferit si i-am dat sub centura laughing) si celui care m-a impins i-am spart arcada, iar pe cel de-al 3-lea l-am obosit putin pentru ca am luat-o la fuga, eu fiind obisnuit de la antrenamente cu alergatul... asa ca eu te sfatuiesc daca se intampla sa te prinda sa te feresti cum sti mai bine si sa dai si tu
cel mai bine e in nas si arcada, locuri unde sangele tasneste instant si majoritatea se sperie
da si sub centura sau in genunchi
bafta!

| andrey663 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mersi.am sa tin minte.Dar avand in vedere ca au am 14 ani si aia au 16-17 nu cred ca merge faza... poate imi iau o rozeta, sa stiu ca daca le prind una se duc pe...

Răspuns utilizator avertizat