| anonim_4396 a întrebat:

Am spart cateva conturi de facebook in ultima vreme, unele destul de cunoscute.Cam ce as putea pati? Care-s sansele sa fiu prins? Am facut asta din pura plictiseala,acum incep sa regret cele intamplate :'( Vreau seriozitate va rog, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Spovedeste-te

| Hevnoraak a răspuns:

Nu poţi sparge conturile de facebook sunt criptate.
Dar poţi afla parolele.
Mai rău ca puşcăria nu cred că e.
Dacă te bagă la răcoare vei sta cu 29 de ţigani într-o cameră şi atunci o să vezi tu regrete.

| pastru009 a răspuns:

Cum le-ai spart? Imi zici te rog?

| Stitch92 a răspuns:

Cum cioaca al meu le-ai spart tu ma baiatule?

| MARIUS0987 a răspuns:

Adevarat, conturile de facebook se pot sparge, prin diferite metode, deloc complicate. Insa devreme ce tu bati toba ca ai fi mare hacker si in plus mai ai si resentimente, prietene sincer iti spun ca nu cred ca esti capabil sa faci asta. Daca cunosti metodele prin care spargi conturile, cu siguranta ai sti cum ai putea sa fi prins!
Din plictiseala iti spun sa fi om serios in viata, o sa ai numai de castigat!