| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am stat si m-am gandit la ceva si mi-a venit in minte imaginea unui baiat adolescent care umbla smecher pe strada cu mainile in buzunare si scuipa pe jos.Este scuipatul pe jos ceva smecher sau/si masculin? De ce scuipa unii oameni, in special baietii adolescenti pe jos? Ai vazut fete care sa scuipe atat de des ca baietii pe jos?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mi se pare scarbos...

Ei se cred "smecheri".
Tin sa cred ca nu exista fete de genul sau daca exista... atunci sper sa fie putine.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu e smecher absolut deloc. Poate dezgustator. De ce scuipa? ei bine, sunt prost-crescuti, iar exceptand tigancile, nu am vazut fete care sa scuipe pe jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si fete care scuipa pe jos. Iax, dezgustator. Cine procedeaza astfel se numeste lipsa de educatie si lipsa de respect fata de oamenii din jur. Smecherie? Asta nu se numeste smecherie. Dar na, ca asa se cred ei..."smecheri"...asta e altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In adolescenta exista falsa impresie ca daca fumezi, scuipi si inca cateva din astea, esti mai bine vazut. Falsa impresie bineinteles ca asa ceva este cool, ca ii da o nota de duritate sau mai stiu eu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astora le ies prin toti porii testosteronul, ceva mai masculin nu exista. rolling on the floor

Sunt doar niste specimene fara pic de maniere, in capul lor e smecher sa faca asta. Vrei sa scuipi? Ia dracu o batista, intoarce-te cu spatele la lume si fa-ti treaba discret. Prefa-te dracu ca-ti stergi nasul si aia e.

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Poate nu le place sa-l inghita
Poate e de la fumat sau de la seminte si se simte naspa in gura