| LolitaLo a întrebat:

Am un aparat de fotografiat Canon PowerShot A540. Stiti cumva daca are ceva setare ca sa il pot seta si sa faca poza dupa cateva secunde big grin Daca stiti sau exista, imi spuneti va rog; o3 Funditahappy!

1 răspuns:
| Mico a răspuns:

Mai mult ca sigur are.

Daca nu gasesti un buton special pentru self-timer incearca sa intri in meniu si... cauti pe acolo, eventual schimba modul in Manual si asa iti personalizezi setarile dupa bunul plac.

Si nu uita de manual, acolo o sa intelegi functiile camerei tale.