| anonim_4396 a întrebat:

Am un iubit Mihai da nu stiu daca ai place de mine si o stiut de la golegul lui oare ai plece de mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca ii place dar e rusine sa zica nu te corectez la scris ca si eu scriu la fel te rog sa imi dai fundita pls! mersi.

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Spune. i lui Mihai sa te invete romana, in caz de o stie.happy

| Emena a răspuns:

Omg straight face Nici sa citesti nu stii. Sunt fata. Si observ ca vezi si dublu smug

| DoolceMary a răspuns:

Sti sunteti nesimtiti v-ati batut joc de mine daca am scris gresit imediat trebuie sa ziceti ca sa ma invete Mihai romana sa te invete pe tine sa nu fi nesimtit

| DoolceMary a răspuns:

Stii ceva acest site este pentur a ajuta oameni nu pentur ai ...ai ...ai enerva la culme du-te la maicata si vorbestei asa nu mie