| cumdc a întrebat:

Am un mixer care mi-a cazut si s-a spart ce as putea sa fac din motorul de la el... as putea sa fac un mini generator sau un mini polizor dati-mi idei

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ventilator?

| LoveSleep a răspuns:

Un vibrator pentru nevastă-ta.

| cumdc explică (pentru LoveSleep):

Mda... eu pusai o intrebare si daca nu stii nu comenta... TPU va rog sa luati masuri cu acest user

| LoveSleep a răspuns (pentru cumdc):

Tu ai pus întrebarea iar eu ți-am răspuns. Ai vrut o idee și ți-am dat.
Calm, nene, ia-o ușor, nu vrem să faci stop cardiac.

| D3I3 a răspuns:

Ceva ce ți-ar prinde bine în gospodărie, mai folositor și pe care îl știi mai bine cum să-l faci.

| crissytpu a răspuns:

Ai putea sa vezi daca ii gasesti undeva o carcasa noua, sau sa iti iei alt mixer?laughing

| cumdc explică (pentru crissytpu):

Mi-am luat altul nu mai am nevoie de asta :/