| Martac_Codrut_1978 a întrebat:

Am un Opel astra h2007 motor 1.7.in mers mi s-a aprins toate becurile de la bord și ceasurile timp de 2secunde motorul nu s-a oprit mașina mergea normal ce poate să fie

4 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Supraincarcare. Nu este ceva anormal, posibil sa se fi ars ceva in acel moment, chiar daca nu se noteaza pe masina in momentul acesta.

| Martac_Codrut_1978 explică:

Mulțumesc dar nu e o problema gravă azi nu să mai aprins am făcut cam 200km sper să nu fie ceva grav

| AlexSalling a răspuns (pentru Martac_Codrut_1978):

Daca merge fara probleme in continuare, nu a fost ceva grav. Doar de moment, un soc al instalatiei. Cu placere!

| Martac_Codrut_1978 explică:

Rămâne de văzut dacă mai persista ceva vă contactez sper să nu mulțumesc frumos.