| babyliss89 a întrebat:

Am un telefon Samsung pe sina si nu pot intra pe internet dar am megabiti si tot timpul cand dau sa intru la internet dupa ce se incarca scrie :Service unavailable ma puteti ajuta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este activat internetul pentru numarul tau la compania ta de telefonie. Probabil ai ales un abonament/optiune cu MB dar nu este activat.

| AnabellaXD a răspuns:

Suna la *222 si prietena noastra Andreea de la Vodafone te va ajuta)) dupa ce apelezi la *222 apasa 2 dupa 2 dupa 4

| Etiene a răspuns (pentru AnabellaXD):

De unde stii ca e abonata la Vodafone; o zapacesti mai mult.Raspunsul bun e al Carlei M

| AnabellaXD a răspuns (pentru Etiene):

Vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dragaaaa am zis si eu. Trebuie sa dai tu funda? Ce te bagi atata? Cea mai mare parte din populatia din Romania e abonata la Vodafone, am zis si eu.Ce sa iti povestesc fratehappyTe bagi in seama sa vada lumea ca existi.Carla M i-a spus sa faca acelasi lucru happy in schimb eu i-am dat detalii in reteaua Vodafonehappy.Tot aia e.Si daca nu e din Vodafone nici nu citeste raspunsul, dar am vrut sa o ajut, nu are 2 ani sa se incurce.Hai uscheala.Ciocu mic si joc de glezne.Nu te mai da important/a