| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca la mare se poarta topless-ul. Voua vi se pare normal, frumos, etic?
Men: Sunteti de acord ca iubita/sotia voastra sa faca topless?
Ladies: sunteti ok sa faceti topless, dar va deranjeaza cand un barbat se holbeaza la sanii vorsti in orice alt loc, chiar si cei care faceau parte din grupul vostru la mare? De ce?
Ma intereseaza foarte mult filosofia din spatele acestei "probleme".

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

1)Depinde de femeie. daca arata bine mi se pare frumos daca nu, nu.Etic nu prea cred ca este.
2)Da, sunt pentru ca am la ce ma uita.happy

34 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mama cu ce filosofia sculei vii...Interesanta abordare a instinctului animalic.Si femeile o fac exact pentru acelasi scop pentru care se uita barbatii ce mama naibii o dam in filosofeala pe seama tzatzelor?

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Pai daca le luam la misto pe Conversatiii imi sareau in cap mama-mama. Poate au cu totii o explicatie valida. De ce nu?
Dar oricum era sa cad sub masa de ras la raspunsul tau happy.

| Nordic a răspuns:

Nu prea mi-ar place să i se sgurgă balele la unu după sânii prietenei mele...

| Shammal a răspuns:

E alegerea ei daca vrea sa faca toples sau nu, e corpul ei, eu o sustin in alegerea ei; mie mi se pare natural, asa e corpul creat, nu mi se pare ceva anormal sa fi dezbracat(a) mai ales pe plaja;
filosofia mea e sa fi asa cum te simti bine

| SaveTheNature a răspuns:

Parerea mea:
Exista femei care fac topless ca sa-si etaleze formele
femei care vor sa se bronzeze uniform si estetic.
Oricum, in ziua de azi, vezi pornografie peste tot, nu numai la mare. Pe strada in general, la tv asta vezi -"bunaciuni".
Arata bine intr-adevar multe. Insa "goliciunea" are un scop.
Fetele care se imbraca provocator( constient sau inconstient) sunt dornice de sex.
Parerea mea.

| Mădă0611 a răspuns:

NO! devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de acord sa faca topless si iarna, la munte pe partie, daca se poate...
Cica stau sanii mai fermi la frig rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te cred. Poate ma insel, dar nu pari omul care sa-si lase femeia sa-nghete si mai ales asa de fata cu copiii...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai zis IUBITA, nu nevasta rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eram sigura ca asa zici. Bine mai, gata corectez. Da ne dai si noua poza cu ea daca esti asa viteaz? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu toata lumea face topless ca sa isi puna pozele pe faiz, ca Cruduța...
Dar pot sa fac eu topless la iarna, de la buric in jos, pe partia de la Gheorghieni, si in mod cert o sa iti trimit poze. Sa vezi ce oo tari am! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha! Asa da, e clar ca nu esti de acord. Bravo!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune ca iti trimit. Numa' cere-mi! Pliiiz, cere-mi, ca sunt imbracat numai in parpalac si imi vine sa ies in parc sa sperii cucoanele rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, nu numai mie. La toti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa, jos textila happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai? Ne dai poze cu sotia? Nu vreau sa fiu porcoasa, doar sa fiu sigura ca vorbesti serios. De ce te-ar deranja sa ne dai poze si la mare nu te-ar deranja?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum (de dragul fair play-ului), daca ai deschis subiectul, tu prima si pe urma negociezi si cu noi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da eu nu fac topless ca mi-e rusine si mi se pare de-a dreptul de cacao. Voi ati spus ca nu va deranjeaza. Hai sa vedem daca-I adevarat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dau eu poze topless cu ea, tu da-mi cu verisoara lu' iubita ta, da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aham, n-am vazut sa fi vorbit cineva de punctul lor de vederewinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde, ai intrat si tu in calcu' ei? Eu am filmulete cu ea, ca nu stie sa-si deconecteze camera web laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde mai, din jacuzzi-ul lui Hombre? Posteaza tu tot ce ai in calculator si vom alege impreina pe alea cu mine. De acord? Hahahaha!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unde dai si unde crapa. Hombre o tot piseaza pe IEma si na, te-a pacalit pe tinehee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

No bine atunci. Ai mana libera sa le postezi daca le ai.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca am mai adaugat la ala dinainta ca o mai crede lumea ca l-am violat pe hombre laughing).
Deci, ai tupeu sa nbe dai poze cu sotia ta topless ca aici nu e vorba despre mine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-ai amintit de o faza. Eram pustiulica si trageam cu invizoace. La un moment dat imi spune alt pusti ca el e tare si nu plinge daca trag in el. Si zdop, ii trag un invizoc. Ce crezi? A inceput sa urle cu lacrimi. Asa am aflat si eu care-i ma-sa, ca in apropiere stateau niste vaci la taclale si una din ele a inceput sa alerge dupa mine rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy. Ce mai schimbi vorba. Lasa ca stii tu exact ce voiam eu sa spun da numa ma-ntorci asa.
Aaaaa, esti un gelos care nu-I lasa la nevasta-sa nici macar atata libertate cat sa mearga topless pe plaja. Saracutzaaa! Vai vai vai! Nt nt nt! O sa-si gaseasca pe altul mai open-minded sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha... si de tine de ce n-ar fi vorba, esti mai cu moț?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am zis din prima ca mi se pare de-a dreptul gretos si ca nu fac topless ca pe barbat'miu I'll doare fix in shpitz daca sunt eu bronzata cu urme sau nu si de altfel 90% din barbati au aceeasi parere. Vorba aia: sani sa fie, bronzati/nebronzati e mai putin important. Right?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu ai zis ca faci parte din ceilalti 10%. Normal ca ma intereseaza happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atita o dai la intors, ca ai incurcat procentele. Orice, numai sa nu pui avatarul ala. Pff...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine...
Daca mai insist mi-e ca nu mai vii cu bere/cadouri Moshule sau ca treci peste intrebarile mele si n-as vrea laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-am spus ca am schimbat cadourile mosului pe bere?

P.S. Da repede pe Diva sa vezi exact ce intrebai, o dințoasa topless cu spatele laughing

| DWDT a răspuns:

De ce nu. Oricum stiu ca ea pe mine ma iubeste.