| alexandraalis a întrebat:

Am vazut ca se primesc niste funde pentru raspusuri, am primit si eu.
Cu ce ma ajuta aceste funde?
Primesc vreun premiu?
Am observat ca multi alearga dupa ele.

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, deci fundele sunt esentiale ca sa ocupi un status inalt pe site.Cu cat mai multe funde si puncte aduni, cu atat cresc probabilitatile sa devii expert TPU sau userul anului.Cu ajutorul acestot funde primesti 100 de puncte si, mai bine iti dau eu regulile de pe acest site:sa le citesti pe toate:http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Si daca tot e vorba de funde.ai fi draguta sa imi acorzi si mie una:D