| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp care mi-a placut foarte mult si pe cere as vrea sa il revad dar nu mai stiu cum se numeste.imi amintesc forte vag...este vorba despre 2 soti care urmau sa divorteze, si nu mai retin in ce circumstante se ratacesc in munti cu cateva zile inainte de craciun timp in care familia si echipele de salvare incearca sa ii gaseasc.in ciuda frigului cumplit si conditiilor neprielnice acestia se sprijina reciproc si fac tot posibilul sa ramana in viata.in final sunt gasiti de echipele de salvare chiar in ziua de craciun, se hotarasc sa nu mai divorteze si isi petrec sarbatorile in familie alaturi de cei tri copii.nu stiu daca am dat explicatii prea concrete dar asta e tot ce imi amintesc. Va rog din suflet, daca recunoaste cineva filmul sa-mi spuneti cum se numeste

2 răspunsuri:
| Dianna a răspuns:

A fost ieri pe protv laughing.
Se numeste Christmas crash / Crăciunul pică din cer.
pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am vazut si eu anul trecut. Mi-a placut, insa nu stiu cum se numeste. Imi pare rau. sad