| Manuel_Otesanu_1992 a întrebat:

Am vazut un mesaj pe facebook si zicea:
Daca ai apucat sa citesti mesajul asta este prea tarziu. Fantom care a scris mesajul asta te va bantui... E adevarat sau e minciuna? Nu vreau sa par un fricos dar... Va rog sa raspundeti

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Nu este adevarat, stai linistit! Nu mai crede tot ce se scrie pe facebook!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

laughing Tu esti serios? De asta nu mai dormi tu bine noaptea? Stai linistit ca nu ti se intampla nimic, si nu mai citi toate prostiile ca iti pierzi timpul aiurea.

| sublime89 a răspuns:

Nu are cum sa fie adevarat.

| Melcul a răspuns:

Cite mesaje de acest fel am citit eu pe facebook, daca as avea cite un euro pentru fiecare mesaj care l-am citit eram mare baștan.Sunt niste timpenii.