| talpesmarius a întrebat:

Am visat ca era casa plina de șerpi și vroiau sa ma atace, 2 m-au atacat și m-au mușcat de mana. Ce credeți ca înseamnă?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inseamnă nimic.

| Musique a răspuns:

Sunt visele.Ele nu au o semnificație anume.
Baftă!

| Kaℓi a răspuns:

Inseamna ca o sa ploua.

| T0T a răspuns:

Nimic. Poate că ți-e frică de șerpi.

| RainmakerX a răspuns:

Visele sunt doar vise. Nu ai de ce sa te temi. Totul este doar in mintea ta.

| gemeni6226 a răspuns:

Si eu am visat in tinerete de foarte multe ori cu serpi.Am reusit acus 2 ani sa dau de o pagina de psihologie unde explica ca in afara de faptul ca in viata reala exista in mine teama de serpi mai inseamna si sexualitatea care exista in subconstientul tau dar ti-e frica sa iti traiesti dorintele.

| ShaOfHatred a răspuns:

Clar o sa faci infarct in timp ce iti dai laba si o sa mori.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ce imaginatie bogată ai, de unde le scoti?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nici nu ai idee ce e in mintea mea.