| LetMeHelp a întrebat:

Bună TPU!

Mi s-a întâmplat ceva ciudat.
Azi-noapte am visat că am avut un şarpe în casă şi că m-a muşcat de mână. Dimineaţă, cânt m-am trezit, am observat ca am semne pe mână de muşcătură exact în acelaşi loc unde m-a muşcat şarpele.

Weird.

O explicaţie?

Răspuns Câştigător
| ?irenia a răspuns:

Semnu' e de la o muscatura adevarata de sarpe, din viata/vietile tale anterioare, iar visul era de fapt subconstientul care stie asta, asculta la mine

| LetMeHelp explică (pentru ?irenia):

Ciudat e că şi eu m-am gândit tot la asta...

| ?irenia a răspuns (pentru LetMeHelp):

Well, that's the truth!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Are dreptate cipilică ăla.
Sau, aş putea adăuga, probabil te-ai lovit fără să-ţi dai seama, sau pur şi simplu ţi-ai muşcat mâna în somn, sau...e valabilă orice altă explicaţie banală.
Nu uita: fără păcate, Ziua Judecăţii se apropie.

| LetMeHelp explică (pentru Pricked):

Ziua Judecăţii... hmm? Povesteşte-mi despre asta.

| Pricked a răspuns (pentru LetMeHelp):

Cred că cipilică îţi poate da mai multe informaţii.

| Dariusuu a răspuns:

Şi dacă te-ai muşcat în somn? Dacă nu te-a muşcat nimeni din casa ta avem de-aface cu un mister.

Nu ştiu ce să zic că pe mine mă depăşeşte situaţia :d.

O zi frumoasă.

| AtateaConditii a răspuns:

Daca ai baut lapte inainte sa te culci si stai la țară e probabil sa te fi mușcat un soarece sau un țanțar. Sau un șarpetongue.

| cipilica221 a răspuns:

Pai...
Probabil Dumnezeu ti-a trimis un semn! In orice caz, nu face pacate