| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am visat ca m-am intalnit cu o rață pe drum si langa ea erau si alte animale.Rața a ineput sa aplaude si am intrebat un baiat pe care il cunosc de acolo ca ce vrea rața, el a râs si a zis ca cica o sa vad eu.Rața s-a ridicat si a început sa scoata sunete.In jurul ei mai in departare erau si gâște mai multe și s-au pregatit de atac si ele.Am inceput sa fug de frica, rața fugea dupa mine, ma uitam in spate cand fugeam si ma ascundeam in diferite locuri pustii in care am avut amintiri in viata reala.Am ajuns acasa până la urma si ma uitam prin ușă daca rața vine. Dintr-o dată un caine a deschis poarta si s-a indreptat spre mine, nu stiam daca era rața si s-a transformat in caine sau daca era trimis din partea ei să ma prindă.Ce poate insemna visul ăsta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| octav005 a răspuns:

Eu zic sa te trezesti la realitate si sa nu te mai uiti la multe desene animate.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

E Rata aia e soarta ta la cuptor! Na ți-am ziso.Marian pitesteanu