| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu cineva de pe TPU ceva timp, imi daduse si un FB, fara nume real, fara poze cu persoana respectiva, dar mi- a dat o poza cu el/ea in privat, apoi si-a dezactivat contul, dupa ce i-am zis ca as vrea sa ne vedem, apoi m-a blocat, apoi cred ca l-a sters. Anul trecut i-am zis fix pe vremea asta ca mi-a cazut pisicul de la etaj si imi zicea de veterinari in Bucuresti. Daca te regasesti in descriere, si vezi postarea scrie-mi mesaj in privat, te rog.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Probabil sa înțeles bine cu tine și a vrut sa vorbiți, dar în acelasi timp probabil avea pe cineva si nu vroia sa isi faca probleme, sau pur și simplu si-a dat seama ca vrea sa rămână în anonimat ca să nu iște discuții, sa nu devina public el ca om.
Nu are rost sa mai cauți cred eu.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă a fugit de tine și s-a făcut nevăzut, ce te face să crezi că te-ar căuta acum când vede postarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultima data am vb pe Facebook, pe 5 mai anul trecut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa făceam eu pe alt forum cu femeile.

NU mai aștepta să te caute ăla că și-a ȘTERS contul tocmai că NU era singur și NU putea să se întâlnească cu tine.

Așa se procedează cu femeile pe internet

- când VOR ele să te întâlnești cu ele le blochezi sau ștergi mesajul și contul și DISPARI DEFINITIV pentru ele.

- îți faci alt cont și discuți cu alta până când vrea EA să te întâlnești cu ea - ȘTERGI mesajele și contul

- o iei de la cap cu alt cont și cu altă femeie.

Vreo 80 de conturi am făcut eu așa pe alt forum.

Una stătea la 800 de metri de mine și i-am pus poză făcută din fața casei ei.

Ea a spus că trebuia să îi spun că trec pe strada ei că ieșea la geam să ne vedem.

Avea 38 de ani și era doctoriță singură.

| FirstPlayer a răspuns:

Ce înseamnă că ți-a dat o poză cu el/ea? E un el sau o ea?

| anonim_4396 explică (pentru FirstPlayer):

Inseamna ca nu vreau sa isi dea seama oamenii ce gen am, ca sa nu primesc mesaje de la toti disperatii/toate disperatele.