| FreddieM a întrebat:

Am vrut sa dau o nota pentru o intrebare faina dar am constatat cu stupoare ca tipul ma ignora desi nu a avut nici un motiv. Am cautat în istoric și am vorbit amabil cu el. Tipul e mariuschakra12, e interesat de unele chestii care sunt în domeniul meu de cunoaștere și cercetare. Și mai e Jassmina care atunci când am venit cu un argument de necontestat într-o discutie, m-a blocat pe loc. Ati pățit și voi din astea?
Eu n-am blocat niciodată un interlocutor, mi se pare un gest infam, de lașitate, te ascunzi când adversarul(interlocutorul) e mai bun decât tine și nu mai ai resurse sa combati. Voi ce părere aveți?
Cheers

15 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu iti bate capul laughing

| RAY a răspuns:

Poate ai scris aiurea ca si despre mine

| sierra1 a răspuns:

"n-am blocat niciodată ...pare un gest infam, de lașitate, te ascunzi când adversarul(interlocutorul) e mai bun decât tine și nu mai ai resurse sa combati"

drăguț

| VoidEternal a răspuns:

Am cont de o luna și am 3 ban-uri. big grin
Sincer m-a bușit râsul când am văzut. ¯\_(ツ)_/¯

| mastadont a răspuns:

Da am pățit, dar aceste persoane îmi sunt indiferente. E decizia lor să mă ignore și nu am nimic cu ei, dar, cum ai spus și tu, e o dovadă de lașitate când dai ignore doar că nu-ți convine părerea unui utilizator. Să-i lăsăm însă să trăiască în bula lor în care doar ei au dreptate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! De mine nu zici nimic? rolling on the floor

| FreddieM explică (pentru anonim_4396):

Sigur. Ce vrei sa știi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Pai...in primul rand mă cunoști?laughing)

| FreddieM explică (pentru anonim_4396):

Pai... nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

https://www.tpu.ro/......i-de-fapt/

A făcut Jassmina asta ¿
Parcă nu o cred în stare a bloca pe cineva doar pentru că are un punct de vedere diferit, zicea pe undeva că lucrează în justiție / judecătorie...

| troleibuz a răspuns:

Primesc si eu cate un ignor pueril din cand in cand. Cel mai memorabil ignor a fost acela primit de la Endoryus. Mereu spunea ca numai lasii dau ignor. M-a blocat pentru ca aveam dreptate intr-o discutie. Hartuise o femeie fara motiv. Nu stia cum sa se mai scoata. Avea replici foarte slabe. Probabil ii era frica sa il mai contrazic pe alte subiecte ca stia ca o sa piarda din start confruntarea din cauza lipsei de argumente de care a dat dovada mereu.

Eu blochez oamenii care fac apologia violentei, pedofiliei, misoginismului, sexismului si asa mai departe. Astea nu mi se par lucruri ce merita discutate cu argumente pro sau contra. Nu ma consider las. Consider ca pierd mai putin timp si am grija de sanatatea mea psihica pentru ca discutiile astea ma scarbesc si ma consuma.
Cheers.

| EcceHomo a răspuns:

Și eu sunt blocată de câțiva useri.Nici eu nu am înțeles, poate nu le plac glumele mele, știu și eu... laughing) Are balta pește, stai liniștit!

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns:

M au blocat și pe mine mulți, nu înțeleg de ce..Ukaya unde ești man, TPU e plictisitor fără sa vad aberațiile pe care le postezilaughing

| Suntbaiat123456789 a răspuns:

Și pe mine ma ignorat un utilizator cu numele Alexdorinel. Mie chiar nu-mi pasă de părerea cuiva.