| oana1405 a întrebat:

Anul acesta trebuie sa organizez hollowenul in scoala. Dati-mi si mie cateva idei de probe.Va roooog

4 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Prezentarea unei scene sau unui costum dintr-un film horror... big grin
apoi prezentarea unui personaj dintr-o anumita serie de desene animate celebre
cel mai infricosator costum.
cea mai sexi vrajitoare...winking
sper ca ti-am fost de folos happy
mult succes! happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

O idee de probe ar putea fi "cel mai trasnit/scary/funny" costumatie, si cea mai originala masca. De exemplu... happy

| damav a răspuns:

Concurs de alergare in saci; am vazut la penny saci pentru asa ceva, colorati, numerotati fiecare, super erau si ieftini si crede-ma ca va stricati de ras

| oana1405 explică:

Ms mult o sa discut cu colegii mei despre aceste probe.