| Allisa a întrebat:

Anul viitor voi avea nunta si nu am nici o idee cum sa decorez..va rog dati niste exemple de teme! dau funda pentru cea mai buna idee! mersi :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva:

http://www.lemariage.ro/......us/86.html
O sala aranjata frumos, cu scaune imbracate cu baloane, arata foarte bine. Dar asta in functie de fiecare buget, nu este obligatoriu. Oricum daca faci nunta pe terasa afara... langa un lac... ce decor superb! Incearca sa vorbesti cu cei de la agentiile specializate in asa ceva, poate gasesti ceva mai ieftin, simplu si frumos.
Te pup!