| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ar putea un om sa traiasca doar cu tigari si apa toata viata?

48 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

În perioada aceea a fost principala rivală, așa este. Probabil a avut legătură și cu rivalitatea Ferguson - Wenger, dar sunteți singura rivală pe care mi-am dorit-o mai sus, aproape, în tot acest timp. M-am bucurat mult când l-ați luat pe Ozil. Pe toate celelalte prefer să le văd sub 4 dacă se poate. Liverpool, hai să zicem pe patru. Pe Chelsea și Man City pe 7 - 8 dacă se poate. Anul acesta ne-ați tras-o. Să nu uităm totuși de Manchester United 8–2 Arsenal
(28 August 2011).

| anonimg a răspuns:

Sigur ca da! Caci viata omului nu are varsta.
Cat despre partea de sanatate, fumul distruge plamanii (si tot traseul acestuia), iar nicotina sectioneaza pe interior vasele de sange. (Poate sa faca chiar mai mult rau, dar nu vorbesc despre ce nu cunosc.)

Si nu-i vorba doar de tigari si apa; fara alimente de asemenea omul nu poate tari prea mult. Nu mai vorbesc de aer, soare, dragoste, etc.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Faceti ce faceti voi mancunienii si stiti doar sa bagati cutitul in rana direct... acel meci vreau sa-l uit cat mai repede pot, cu toate ca au trecut 6 ani de atunci, nu poate fi uitat, a ramas in istorie, a fost doar vina lui W0nger, e singurul responsabil pentru picajul lui Arsenal in fotbal, unicul vinovat!

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

O să vină și timpuri mai bune pentru voi, ați arătat ceva mai bine în ultimele trei sezoane.

| Turbo223 a răspuns:

Tot ce fac tigarile in organism doar prost fac.Nicotina este responsabila pentru starea de bine pe care cineva o simte cand fumeaza dar corpul sufera. Fara mancare un om traieste doar 2 saptamani, deci nu.Mai ales ca o tigara scurteaza viata cu putin, gadeste-te la 5 pachete.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Timpuri bune vor veni doar daca dictatorul francez va pleca.
Sezonul ca sa fie bun,, trebuia sa luam titlul, anul asta am luat un amarat loc de Uel, a fost dezastru, cel mai probabil ne va bate Chelsea in finala cupei.

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Eu ce să mai zic. Ultimile sezoane au fost de rahat...

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Ati maicastigat trofee pe ici, pe colo.
Faceti ce faceti si terminati sub Arsenal!

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Ca a venit vorba despre Ozil, nu cred ca stiu foarte multi pvoestea care se afla in spatele acestui transfer al neamtului la Arsenal, noi fanii l-am luat la rost pe Wenger in perioada aia ca nu aduce un mijlocas de calitate, era deja tarziu, venea 1 ianuarie 2014 si nu aveam jucatori capabili cu care sa atacam campionatul, expira perioada de mercato asa ca am bombardat retelele de socializare, iar fanii care se aflau pe stadion scandau numele lui Ozil, asa a fost silit W0nger sa-l transfere, a fost doar contributia fanilor pentru acest transfer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O perioada limitata de timp poate trai, dar o viata in niciun caz.

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Țin minte ce plin avea frigiderul atunci Wenger happy

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Cred totuși că echipa asta a lui Man United e capabilă de mult mai mult. La anul avem șanse la locul unu sau doi, undeva în luptă cu Man City. Pe voi vă văd pe 3 sau 4, în luptă cu Chelsea.

| RomanulSimpluRoby a răspuns:

Desigur ca da sigur nu mori daca nu mananci ai auzit de expresie "mor de foame"?

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Felicitări pentru victorie!

| EllaTheStrange a răspuns:

Nu. Este imposibil. Iar tigarile nu hraneste nici un sange, nimic. Nu are treaba cu sangele. Are treaba cu plamanii, in special cu functionarea lor. Gandeste-te la operatiile cu inel pe stomac. Aduci ceva nou, strain organismului. Daca mananci prea mult dupa operatie si nu faci sport si cine stie ce alte lucruri, stomacul se mareste, inelul il strange si poate pocni. Fumul e la fel. Daca ii dai prea mult, se face apa la plamani, adica flegma. Si din cauza flegemi asteia, poti ajunge sa scuipi sange. Si, din nou, nu. Nu ucid nici o vitamina. Nu au treaba.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Multumim,nu e cine stie ce,, doar o mangaiere pe langa atatea palme luate,, ma bucur ca am mai demonstrat inca o data ca suntem numarul 1 in Londra!
Trebuia sa batem la un scor de curtea scolii, nu la limita.
Cat despre Ozil si perioada aia, mda, numai eu cat l-am injurat...de toti stramosii pana la ultima primata!

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Acum daca vine Jardim la noi luam campionatul, ar cam fi cazul sa ia si Arsenalul campionatul,, prea multi ani de 'seceta'!

Răspuns utilizator avertizat