| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa ne fie mila de oamenii care sunt slabi, isensibili dar fac pe durii? Pe mine ma amuzasad

63 răspunsuri:
| Morbid a răspuns:

Fie ti mila numai de cei sensibili.
Sa ghicesc drimeriuta e insensibil.
Si eu vreau sa fiu insensibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Drimmero e cel mai sensibil nu am vazut niciodata mamaliga ca el

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Pai nu inteleg de ce nu va cuplati voi doi, l-ai face din mamaliga un barbat adevarat.

| Drimmero a răspuns (pentru Morbid):

Ce-ti mai place morbide circoteca, te dai mata blanda si te bagi in hazna

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Nu imi plac lenesii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Te musca cand te intorci

| Morbid a răspuns (pentru Drimmero):

Ar trbebui sa faci o plecaciune lu asta ca e singura care Mai tine in viata site-ul altfel e cam mort.
De parca nu-ti place si tie, te credeam om mai matur da mai dezamagit(te vedeam ca model serios vorbesc), mai demult erai mai retras, erai in stare sa bati pe cineva daca te baga intr-o drama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Daca plec de pe TPU ramane fara scop in viata

| Drimmero a răspuns (pentru Morbid):

Ne facem publicitate reciproc, nu lua in serios discutiile astea, le iau ca pe un pamflet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Castigi ceva din publicitatea asta?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu mai am ce, tie iti mai creste contul

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

De aia nu mai pot eu ca imi creste contul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero, ce mai faci? Nu te-am mai vazut pe aici de mult. Mai traiesti? Nu-mi spune ca m-ai uitat.

| CostinAlamariu a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ne fie milă de orice om, deoarece nu există om pe planeta asta care să nu sufere

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Salut! Sunt bine sanatos zic, supravietuiesc si eu ca tot omul, tu ce mai zici, cum esti? Daca esti cine cred inseamna ca nu te-am uitat, esti Deead?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu sunt Deead. Iti trimit in privat cine sunt, dar sa nu spui nimanui.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Bine ai revenit! Nu te-am uitat, reprezinti vechea guarda, nu te-am mai vazut de 2 ani sau 3 cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tii minte exact de cand nu l-ai vazut
Cred ca el nu mai stie cand a intrat ultima data dar tu stii sigur

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai stiu cine e acum si imi aduc aminte ca pusese pe atunci o intrebare, nu e vina mea ca sunt inzestrat cu o memorie fantastica, ar fi anormal sa-ti pierzi memoria de tanar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Memoria ta e fantastica pentru ca nu o folosesti la nimic util

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate am facultate terminata, poti verifica asta? sa stii cine sunt, nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu ai rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti atat de convinsa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e atat de amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Minciuna.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-am intrebat, poti verifica asta? pana la proba contrarie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum? zau de nu-s curios ce puteri supranaturale ai