| Nynys a întrebat:

As dori o felicitare pentru fostul iubit cu ziua de nastere, ceva de genul: ca sa fie fericit si sasi gaseasca persoana iubita si inca ceva daca se poate.
va rog mult!
FUNDA.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este fostul ai sa ii dai de inteles ca inca il mai vrei.Mai bine renunta.Nu iti va raspunde si ii va creste orgoliul.

| Nynys explică (pentru darrio2007):

Vă rog mult, aș dori doar să-l fac să sufere și mai tare!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă e fostul, are vreun rost? Ori sentimentele tale nu s-au stins?
Știu ce gândești, dar nu cred că o să-l impresionezi cu gestul tău!
Va strâmba doar năsucul când va auzi ce-i urezi de ziua luihee hee