| SERIALS a întrebat:

Ce semnifica poza pusa pe Facebook a unui baiat cu un alt baiat si in descriere 2 inimioare?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai buni prieteni, nebunule big grin

| Kogaion a răspuns:

Bai, incepi devii enervant, serios cred ca pui la caterinca toate intrebarile astea, tare trist e sa fii gay, sa mor eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kogaion):

Nu judeca oameni dupa orientarea sexuala. Poti sa ii zici doar ca e enervant doar ca posteaza atatea intrebari la caterinca.
In fine, e alegerea lui sa posteze ce vrea, daca nu iti convine poti raporta intrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

E faza ca deja e enervant, ieri intreba pe unde umbla gay bogati, de parca aici e vreun site de gay dating.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kogaion):

big grin big grin Afaceristi*
Ori isi bate joc de noi, ori nu are ce face..sau poate e plictisit.

| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

E deja plictisitor, cel mai bine nu ii mai raspunde nimeni la astfel de intrebari, asa poate nu o sa mai posteze.

| Roxette99 a răspuns:

Ca se iubesc ca si prieteni. Asta nu inseamna ca daca sunt baieti nu pot folosi inimioare sau pupici.