| fetamina a întrebat:

Salut am o problema mi am ars geaca cu bricheta anti vand. As vrea sa stiu daca o mai pot repara cu ceva pentru ca acum mama ma acuza ca fumez si ca am ars geaca cu tigara

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are dreptate, tu ai ars geaca cu bricheta anti „vand" nu cu tigara.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune o emblema acolo, sau fa o broderie pe arsurile alea, ca nu ai cum sa mai repari o gaura de arsura.

| NisipLaMare a răspuns:

Exista petice care se lipesc fara fierul de calcat, poate gasesti aceeasi culoare