| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un pachet de tigari.Ce imi recomandati? ma gandeam sa imi cumpar Sobranie Gold, nu am mai fumat pana acum ce imi recomandati pentru inceput?

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Sa te lasi straight face laughing glumesc happy
De obicei fumez Kent 8HD, Camel 100s, Malboro rosu si gold happy Dunhill negru. Incearca-le pe astea happy

| liviuiacob88 a răspuns:

Pentru inceput (nu iti spun cat de nocive sunt tigarile pentru ca deja poate stii )iti recomand sa mai reflectezi asupra acetei decizii gandindu-te ca fumand e ca si cum te-ai sinucide in dureri (boli incurabile cancer pulmonar...) mai gandeste-te si de ce toti spun ca tutunul NU E BUN poate au dreptate! NU TE LUA DUPA ANTURAJE(ia ca-i bun sau mai stiu eu) fumand tu ai de pierdut nu bani nu sanatate sau familie ci PROPRIA VIATA

| RobertMoon a răspuns (pentru liviuiacob88):

Nu ma iau dupa nimeni am 18 ani si sunt barosan intelegi? am zis sa incerc...