| Kid_4219 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop, dar nu stiu care. As vrea unul doar pentru lucrari in word, paint etc si pentru a sta pe internet (mess, facebook etc). As vrea unul care sa aiba si cele 2 "clik-uri" ca la mouse, click stanga si dreapta si sa fie la un pret acceptabil. Ce firma imi propuneti?

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dell,HP,Asus,Toshiba,Apple,samsung.hp am eu si sunt foarte multumit de el incearca HP compaq presairo cq56 costa vreo 1500 lei si e ieftin

| Kozmyn96 a răspuns:

Iti recomand DELL! Cea mai de incredere firma! Poti lucra extrem de bine pe el!

| thecakeisalie a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai bune firme sunt Dell, Toshiba si Asus. Acum, depinde si de preferinta personala.

| Inkutsa a răspuns:

Dell,Acer si Samsung ))

| Gabi_Zanghi_1986 a răspuns:

Am eu un :laptop packard bell!

procesor amd athlon 64x2 dual-core tk-53 1.70 ghz
ram: 1 gb
video: ati radeon xpress 1200
dvd-rom
hdd:100
pret : 800 lei
zanghi_2007