| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi perfectionez limba engleza conversand cu persoane de alta nationalitate pe messenger, dar problema e ca nu stiu unde pot gasi id-uri ale unor persoane dornice de conversatie! Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Eu stiuhee hee
O prietena de-a mea a vrut si ea acelasi lucru... Fii atenta
-iti instalezi hotmail (oricine in afara de romani au hotmail)
-iti faci cont pe netlog si ai sa gasesti acolo muuulte persoane dornice sa faca prietenii noiwinking
Prietena mea are un prieten din india si unul din anglia cu, care vorbeste de 2 ani, de pe netlog ii stie, dar vorbesc in engleza (ma rog, se invata reciproclaughing)

Multa bafta:*

P. S: Fa-ti alt id, daca nu-ti place un anumit prieten sa nu-ti stergi tot id-ulwinking

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Incearca si cu romanii, mie imi place sa vorbesc in engleza, daca vrei putem vorbi in engleza pe mess, asa imi exersez si eu. Daca vrei iti dau mesaj pe privat si iti spun ID-ul.

| Dan a răspuns:

De ce cu persoane straine vrei sa vb pe mess? Incearca si cu romani din tara sau din diaspora.Eu am gasit multi romani din America si Canada, dar vb romaneste cu ei.

| myworldis5784 a răspuns:

Hello
i will be happy if you will speak with me!