| biuuu a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cu cine va ramane magdalena, gabi, marcela...si toate celelalte din CLASE 406

thanks

dau funda

Răspuns Câştigător
| ely_9328 a răspuns:

Raman asa:Gaby-Pedro Martines (e unul nou dar o sa vezi ca o sa ramane ce el, joaca si in Teresa e mecanicul ala de o placea pe sora Teresei care a murit);
Marcela:-Juan David
Magdalena:-nu stiu...din tot ce am vazut si ce am citit nu scrie deloc de ea...
http://www.youtube.com/watch?v=bUDlw9gdido
... funda:):)

1 răspuns:
| anutzza0 a răspuns:

Pai marcela va ramane cu juan david gabi va ramane cu pedroo daniela va ramane cu fratele tatianei, tatiana cu fercheo si kike cu jessica o sa fiee superbb finalulll o sa se casatoreasca kike si jessika dar o sa zic amandoi 321 si o sa zic nu dar o sa ramana impreunaa o sa ia jessica microfonu preotului si at o sa se casatoreascaa gabi si pedrooo calul va ramane cu una care trebuie sa apara in filmmm o sa fiee leonardoo va muriii o sa fie superbb finalul o sa planga totii si o sa zic ca le pare raw ca s-a terminat o sa se ia in brate si sa tipe adio clase406