| AliceInMordor a întrebat:

As vrea sa invat japoneza. Ce site stiti unde se poate citi si fonetic si e si bun?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Iti recomand site-ul www.livemocha.com
Alte site-uri : http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta! :*

| Karashi a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu stiu prea multa japoneza, dar totusi cred ca teasi putea ajuta cumva. Japoneza pe care o stiu eu, am invatat-o uitandu-ma la anime(dublate in japoneza, dar subtitrate).
Iti recomand si tie sa faci asta, pana cand casesc ceva mai bun(daca nu-ti plac animele, poti sa te uiti la alceva, dar dublat japonez si tradus)
Sper ca te-am ajutat cumva! ^_^

| justMe29 a răspuns:

Poti sa scrii in google,, traducere" si iti alegi acolo din ce limba (ex.romana) in ce limba vrei sa iti traduca (ex. tau japoneza)