| mooniesweet06 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine.In scurt timp este ziua mea si nu stiu ce provocari sa pun.sadDau funda la cele mai bune raspunsuri.winking ^^

1 răspuns:
| nowar a răspuns:

Provocari pentru ce? oricum daca te referi la jocul adevar si provocare :
-sa te duci pe strada si sa strigi ca vine o cantareata, o trupa sau ceva in genul in oras la tine oh go on
- sa iti torni apa in cap direct din stilca(asta daca e soare afara si foarte cald happy )
-sa dansezi pe nyan cat
-sa iti scrii pe frunte ' Sucker'
- sa bei bere cu sare laughing
- sa iti tai o suvita din par
- sa mananci ciocolata cu cascaval si scortisoara thinking asta imi veni pe moment
- sa ti in gura putin sampon cu apa apoi sa faci headbanging rolling on the floor
- sa te imbarci in cel mai ciudat mod cu putiintahee hee