| Bibiii_7939 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un aparat foto digital.Care mi-l recomandati? Si sa fie la un pret accesibil.Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| lrd a răspuns:

Pai depinde in ce pret vrei sa te incadrezi. dar ai grija ca eu mi am cumparat acu 2 ani un aparat foto de la un magazin destul de cunoscut si cu "pretentii" si exact cand a iesit din garantie mi s' a dus senzorul ala care capteaza imaginea. m am dus la un servis si domnu' de acolo mi a ghicit si magazinul de unde l am luat acu 2 anilaughing