| Deeza a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon mobil dar nu am nicio idee. Ce model mi-ati recomanda? (din punct de vedere al pretului - sa nu fie prea mare la cartela, al calitatii - sa nu se strice daca il scap pe jos, al aspectului- sa fie girlish-, al optiunilor - sa aiba o varietate )

2 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Eu am nokia 3500c si nu sunt atat de mandru de el sad. Dar m-ai trebuie sa-mi zici cate ceva.De la ce firma (nokia, samsung, etc.) cu sau fara camera foto.Mai precizeaza cate ceva si fac eu o cautarewinking.

| Deeza explică:

Eu am acum un sony ericson k510i si mi se pare foarte bun din punct de vedere al rezistentei. Adica l-am scapat de la etajul 3 pe ciment, s-a descompus si cand l-am pus la loc mergea perfect. Cred ca as vrea tot un sony ericsson. Si sa aiba camera foto si video si mp3(radio)