| veronica33311 a întrebat:

Hey, guys, uite chiar vreau sa scriu o carte si am nevoie de idei, de inspiratie din partea vostra. Chiar am nevoie si chiar vreau sa scriu aceasta carte si chiar n-am indei, adica am una e despre vampiri dar nu stiu ce pot sa scriu toate ideile mele sunt aproape exacte ca cele din cartea twilight, si as vrea si noi idei va rog sa ma ajutati mersi mult la toti.

Răspuns Câştigător
| Garffield a răspuns:

Buna!

Chiar scriu si eu carti. laughing Multe idei le-am visat rolling on the floor. Da, sunt cu vampiri si etc. Dupa ceva timp mama mi-a zis sa imi folosesc propiile idei, nu sa copiez si chiar am reusit!

Fiecare are un talent, nu iti bate la usa, trebuie sa-l descoperi singura. Bafta multa! happy

2 răspunsuri:
| Frumutzica a răspuns:

Bun... a ce zici de un baiat care cunoaste o fata vampir se sperie ca naiba nu vorbesc cateva luni dipa care incepe scoala si se intalnesc din nou se impaca si dupa al transforma si pe el din cauza ca apare un vampir nou inoras (orasul al inventezi tu ca nu mi-a venit nimic in minte) si il musca si aproape ca al omoara.
Dupa apar complicatii ca el nu se poate stapanii si clanul din care face parte el si prietena lui al omoara atunci prietena lui suparata ai omoara pe toti si ramane singura in orasi transformandu-l in servire pe tava.
SOER CA TE-AM AJUTAT

| veronica33311 explică:

Waw mersi mult Muceas Junior si ai putea sa imi spui despre ce scrii ca chiar sunt curioasa, si daca nu vrei sa imi scrii aici pe TPU.ro poti sa imi srii pe facebook numele meu e Veronica Godea mersi mult.