| bogdan1004 a întrebat:

Asasini devin asasini nascuti nu? Credeti ca un om bun cu gandire rationala ar putea deveni asasin? Eu da, voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Eu cred ca asasini au 5% talent din astere si 95% munca. Poti sa ai tu o tona de talent, dar el nu va veni singur.Iti trebuie precizie, inteligenta si maiestri si pe astea nu le capeti din prima zi de viata.Trebuie sa le si dobandesti.Cam ciudata intrebare.Dar daca te faci asasin sa nu treci si pe la mine ca doar eu te-am ajutat sa te formezilaughing.Si da cred ca orice om poate deveni asasin.Niciodata nu stii unde te pot duce niste ganduri pe care le-ai avut la nervi si le-ai si pus in practica.

| bogdan1004 explică (pentru BogdanS):

Da ai dreptate, eu cateodata stau si ma gandesc la chestia aceasta.Stai linistit nu vin si la tinelaughing.Da cateodata imi vin niste lucruri in cap auci-mama.Eu cateodata spun niste lucruri la nervi, iti faci cruce.Da se poate intampla cand zici niste cuvinte la nervi si pui in practica. Daca va fi singurul raspuns al tau (sau ramane doar ascesta bun) iti voi da fundita:d

| BogdanS a răspuns (pentru bogdan1004):

Si eu ma gandesc la niste lucruri pe care nu le vreau deloc atunci cand sunt nervos.Dar dupa ce iti trece parca vrei sa faci numai lucruri bune ca sa intorci acele ganduri.

| bogdan1004 explică (pentru BogdanS):

Da dar doamne fereste sa fac ce imi trece mie prin cap cand sunt nervos.

P.S:cati ani ai?

| BogdanS a răspuns (pentru bogdan1004):

16.Tu? Vad ca te cheama la fel ca mine.

| bogdan1004 explică (pentru BogdanS):

Da macar ceva in comunlaughing), eu 15... ai un id de mess sa mai vorbim?

| BogdanS a răspuns (pentru bogdan1004):

Am : cris_ronaldo07_2010.Zi-l si tu pe al tau sa stiu cui dau accept.Si vezi ca este zero sapte nu "o" mare.

| bogdan1004 explică (pentru BogdanS):

Bogdan_albitrul laughing