| Silvia a întrebat:

Aseara era o intrebare pe site, care ne intreba ce porecle avem.Am raspuns si acum am intrat la "Raspunsurile mele" sa vad ce raspunsuri s-au mai dat.Dar...surpriza! Bineinteles ca intrebarea a fost stearsa.De ce? De ce acea intrebare a fost stearsa si intrebari ca : " Asi vrea sa ma amuzati.Ms mult.", "Ce nu face lumea pentru funditalaughing)?", " Am facut sex la 11 ani cu un moshneag de 21 de ani! si acum mo lepadat... ce sa fac//el este primul la mine si il iubesc. ce sa fac? Ms mult" etc. nu sunt sterse si stau bine mersi pe site? Pe mine chiar ma interesau raspunsurile acelea si nu imi dau seama de ce a fost stearsa.

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu v-am rugat sa ma ajutati sa explic expresia "Adevarul nu se confunda intotdeauna cu dreptatea.". Imi trebuia la ed.civica la scoala si dupa cateva raspunsuri a fost respinsa pe motiv de "caracter irevelant".

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

@black star, nu avem voie cu teme pe site, de aceea ti-a fost stearsa intrebarea.
Cat despre intrebarea Silviei, am si eu o nelamurire.Acest site a fost creat pentru a ajuta persoane care au nevoie de ajutor.Cu ce te ajut eu daca iti spun ca albastrul e culoarea mea favorita sau ca am o anumita porecla? Cat despre fata cu sexul la 11 ani, nu crezi ca avea o problema? Chiar daca intrebarea e pentru noi stupida cu S mare, poate ca respectiva era intr-o incurcatura(stiu ca exemplul e fictiv, dar chiar si asa...).

| coddy24 a răspuns:

Pai probabil ca nu le-a acceptat robotelul. Mai pune odata intrebarile, se mai intampla si erori doar e un spatiu virtual. Hai fatzi curaj si mai intreaba`ne odata, hai ca poti ne bazam pe tine happy have fun!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si pe mine ma interesa evolutia etimologica a derivatelor onomastice, in primul rand asa am creat limba romana. Vorbeste cu adminii poate-i convingi.